Odložená závěrečná podzimních kurzů pro dospělé proběhne jako společenský večer 02.04.2022 19-24 hod na Klubu Teplo, Horní nám., Přerov. Vstupenky na závěrečnou se budou předávat před začátkem od 18:30 hod. Na místě se nedají zakoupit, jsme uzavřená společnost. Hraje skupina Jen tak 2. Výměnná tombola (přines dar, vylosuješ si jiný :o)). Oblečení společenské večerní, dlouhé šaty ale klidně nechte doma….

Kurz pro aktivně tančící páry, které prošly cca dvěma běhy základního kurzu. 8 výukových lekcí, ve kterých prohloubíme principy tanců waltz, tango, valčík, foxtrot (quickstep), chacha, rumba, jive, salsa, polka, blues a přidáme do nich nové figury. Je možno přidat i tance nové, např. sambu, bachatu, tango argentino. Záleží, co vše se stihne :o). Pro upevnění naučených tanců je součástí kurzu navíc závěrečný taneční večírek, na kterém se potkáte s lidmi z ostatních probíhajících kurzů pro dospělé. Oděv na výukové lekce zvolte lehce společenský, pánům budou stačit místo celého obleku společenské kalhoty (ne rifle), košile s dlouhým rukávem a společenská obuv NA PŘEZUTÍ S SEBOU.
lektoři: Ing. Eva Šrámková, Ing. Jiří Petr, výpomoc asistenti mládežnických kurzů
Cena kurzu bude upřesněna po vypsání termínů
Termíny jednotlivých bude upřesněno, výuka probíhá na LEON centru, Teličkova, Přerov-Předmostí, taneční centrum Duckbeat. Start kurzu závisí na covid situaci.
Součástí kurzu je závěrečný taneční večírek 19-24 hod, Sokolovna Osek nebo Klub Teplo na Horním nám. v Přerově

Přihláška